antény konektory kabely tlačítka

KATHREIN

Mise společnosti KATHREIN

Aktivně utváříme propojený svět. Propojený svět denně roste díky komunikačním technologiím, které  v tomto procesu hrají klíčovou roli. Propojováním lidí ve světě tak  komunikační technologie utváří propojený svět.

KATHREIN je doma v propojeném světě. Požadavky na poli komunikačních technologií neustále rostou. Datové přenosy v propojeném světe  rostou meziročně exponenciálně.

Máme desetiletí zkušeností v oblasti vývoje komunikačních technologií, a proto jsme do budoucna schopni nabídnout řešení pro ty nejkomplexnější požadavky a výzvy.

Naší misí je aktivně utvářet propojený svět, neustále jej zlepšovat a posilovat prostřednictvím inovací. Tomuto cílí se podřizuje naše každodenní činnost.

Naší vizí propojeného světa zítřka jsou komplexní konvergentní technologie, k jejichž vývoji použiváme naše hluboce zakořeněné vědomosti, síly a oddanosti.

 

Kathrein puts Testbed for LTE and 5G into Operation

4. 10. 2016

Kathrein puts Testbed for LTE and 5G into Operation

Kathrein has opened a test environment for pioneering mobile network technologies at its headquarters in Rosenheim. It will be launched in collaboration with the Swedish communications corporation Ericsson. Kathrein will use the testbed to simulate novel applications in a trial network in order to gain valuable insights in the years to come. This will provide the basis for advancement of the current wireless communication standard LTE and the new standard 5G.

© 2019 Kathrein, made by webdesign studio EpaX